img
img
img

Euronyl Assembling

Firma EURONYL ASSEMBLING SP Z O.O. istnieje na rynku polskim od 1994 roku . Od 2006 roku jesteśmy jedną z firm należących do międzynarodowej grupy Euronyl Plastics Group, która skupia 8 wiodących przetwórców tworzyw sztucznych metodą wtrysku ciśnieniowego.Rozpoznając potrzeby naszych klientów z roku na rok budujemy swój wizerunek jako doświadczonego partnera na którym zawsze można polegać.

Oferujemy usługi produkcyjne na wtryskarkach. Przy produkcji możemy użyć już istniejące formy lub zrealizować nowe projekty.
Naszą specjalizacją jest produkcja wyrobów z tworzyw sztucznych metodą wtrysku, jednakże ze względu na rozwijający się dział R&D oferujemy naszym klientom kompleksową usługę: konstruowanie i budowę form wtryskowych (w tym analizę Mould flow), wykonanie formy, profesjonalne przeprowadzenie procedury PPAP aż do seryjnej produkcji na nowoczesnych wtryskarkach.

Rozpoczynając działalność dysponowaliśmy zaledwie jedną maszyną do produkcji. W ciągu kolejnych lat firma rozwinęła się w dynamicznie działające przedsiębiorstwo, zatrudniające obecnie około 50 osób, pracujących dla potrzeb stale powiększającego się grona Klientów. Ponad 20 lat doświadczenia pozwoliło nam zgromadzić szeroką wiedzę na temat tworzyw sztucznych i technologii ich przetwórstwa.Dysponujemy 19 wtryskarkami (większość maszyn posiada roboty), halą produkcyjną o powierzchni 2200 m2 oraz magazynem o powierzchni 1000 m2.