img
img
img
img
img
img

Produkcja

Specjalizujemy  się w przetwórstwie tworzyw technicznych tj: ABS, PA z wypełniaczami, PMMA,PC.
Odpowiednie przygotowanie surowca do produkcji jak i jej automatyzację umożliwia posiadany zestaw urządzeń peryferyjnych. Całkowicie nowoczesny park maszynowy –wtryskarki o sile zwarcia 25 do 900T  – daje możliwość przetwórstwa tworzyw sztucznych w pełnym asortymencie.

Prowadzimy również współpracę naukową z Politechniką Poznańską w zakresie tworzenia technologii i wdrożeń dotyczących materiałów o wysokich parametrach technologicznych, wykorzystywanych w innowacyjnych procesach i wyrobach z tworzyw sztucznych. Ogromnym wsparciem w realizacji projektów są inżynierowie z R&D naszej firmy matki – EURONYL NV w Belgii.

img
img

Nasz system pl jakości oparty na systemie ISO 9001:2008 uzupełniony procedurami systemu TS 16949 jest regularnie rozwijany i doskonalony. Zintegrowany system zarządzania SAP pozwala nam obsługiwać najbardziej wymagających klientów na rynku polskim i zagranicznym.

Współpracujemy z licznymi europejskimi kontrahentami, którym oferujemy wysokiej jakości produkty zaawansowane technologicznie. Dostarczamy je między innymi dla branży AGD, biurowej, elektrotechnicznej, oświetleniowej, medycznej, ogrodniczej, motoryzacyjnej.